Krok 02 – Porady i konsultacje dla kandydatów

Porady i konsultacje dla kandydatów

Nie ma ludzi uniwersalnych. Możesz mieć pasję i duże ambicje, ale możesz potrzebować porady fachowców od komunikacji, jak poukładać Twoje pomysły w taki sposób, żeby  były jasne i klarowne dla każdego.

 

Dziś nie da się być wiarygodnym, jeśli nie mówisz prostym, jasnym językiem do swoich wyborców.

 

Poza tym, dobrze jest porozmawiać z kimś, kto ma spore doświadczenie w kształtowaniu przekazu medialnego.

 

Oto jedna bezpłatna rada dla każdego, kto prowadzi swoją kampanię.
 Zasada jest bardzo prosta: ZAWSZE MÓW PRAWDĘ, jeśli będziesz mijać się z prawdą, Twoi wyborcy na pewno Cię na tym przyłapią.

 

Mamy 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu komunikacji firm komercyjnych. Współpracujemy z małymi lokalnymi firmami, ale też z międzynarodowymi koncernami (np: francuska grupa ubezpieczeniowa April - od ponad dekady). Mamy też bardzo duże doświadczenie w komunikacji lokalnej. Od 10 lat prowadzimy niezależny portal informacyjny Kalisza - calisia.pl.

 

Możemy pomóc Ci sformułować Twój program, który zapewne masz już  w głowie. Pomożemy Ci go skonkretyzować, ująć w słowa, które przemówią do Twoich wyborców.

 

Spotykamy się z Tobą na godzinną sesję. Ty opowiadasz o sobie. Razem formułujemy założenia Twojego programu. 

 

Nadajemy im konkretny kształt, stosując nasze autorskie formularze sprawdzone w układaniu strategii dla dobrze działających firm, ale i dla osób prywatnych, które chcą osiągnąć sukces.

 

W rezultacie stworzymy razem z Tobą czytelny przekaz, którym będziesz mógł posługiwać się w swoich komunikatach.

 

Możemy też umówić się na godzinną konsultację w celu omówienia bieżących kwestii z Twojej kampanii. Możesz liczyć na nas.

 

Każdy ma prawo do swoich poglądów. Szanujemy Twoje, ale zachowujemy naszą niezależność. Szczególnie ważne jest to w wypadku komunikacji na portalu calisia.pl.